25 híresség osztja meg az élete felbecsülhetetlen pillanatait, amelyek megmutatják, hogy ők is olyanok, mint mi

Úgy tűnik, hogy a híres emberek annyira különböznek tőlünk, így elérhetetlenek. A magazinok borítóján látjuk a fotókat: professzionális sminket, designer ruhákat viselnek, és pózolnak. De van valami, ami egyesít minket – a család.

Találtunk olyan fényképeket, amelyeken a hírességek családjukkal vannak, amelyek megmutatják, milyen hasonlóak vagyunk mindannyian, amikor azokról az emberekről van szó, akiket szeretünk és akikkel törődünk.

1. Edzés idő!

2. Jason Momoa tudja, mennyire értékes az édes nagyszüleiddel töltött idő.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Needed to come home to Iowa and give my grams some aloha Love u forever grandma 😍😍😍#Mabel #thematriarch #raisedbywomen #loveuma #hawaiianiowan. HAWAII backwards is IIAWAH. IOWA 😂Aloha j

Jason Momoa (@prideofgypsies) által megosztott bejegyzés,

3. „22:55 tegnap este. A királyi babánk megszületett.”

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

10:55 pm last night. Our royal baby was born.

@ amyschumer által megosztott bejegyzés,

4. A baba puszik a legnagyszerűbbek!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

‪Happy Easter!! #RiverRose #RemyB #BabyKissesAreTheGreatest Thanks for the great photo @weisseubanks 😊‬

Kelly Clarkson (@kellyclarkson) által megosztott bejegyzés,

5. Nővérnek lenni azt jelenti, hogy valaki mindig megkapja a hátadat.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sister love🌹💕

Nicole Kidman (@nicolekidman) által megosztott bejegyzés,

6. Mindenütt jó, de legjobb otthon…

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

What could I possibly ask for on this 34th birthday? Just endless health and happiness for these magical maniacs. Thank you thank you thank you, a million times, thank you. ❤️❤️❤️❤️

Olivia Wilde (@oliviawilde) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

7. Ha jó apa akarsz lenni, csak hagyd, hogy a gyerekeid piszkálják az orrodat.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Saturday’s… just like when I was a bachelor.

Stephen Amell (@stephenamell) által megosztott bejegyzés,

8. Semmi sem szakíthatja meg az anya és gyermeke közötti erős kapcsolatot.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

If that pic doesn’t say ‘City Of Love’ then I’m out…

Justin Timberlake (@justintimberlake) által megosztott bejegyzés,

9. Reméljük, hogy a testvéreid olyan boldoggá tesznek, mint Margot és Cameron Robbie teszik egymást!

Hirdetés

10. Amber Heard soha nem felejt el minőségi időt tölteni a húgával!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

My favorite form of human…. my sis! Name a better person, I dare you. @amberheard

whit heard (@whitheard) által megosztott bejegyzés,

11. Nem kell Snapchat szűrő, ha a fiad virágokat tesz a hajadba:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

All dressed up for the BBQ. 🌼💕🍔 #MemorialDay

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

12. Becsülj meg minden pillanatot, amit olyan emberekkel töltesz, akik számítanak neked.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#fridayfeeling 😛 #flashback

Alyssa Milano (@milano_alyssa) által megosztott bejegyzés,

13. Vanessa és Stella Hudgens.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lol 2 different pages but both great vibes 🥰💁🏻‍♀️ @stellahudgens

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

14. Nyaralási fotó lényege: egy mosolygó család és egy gyönyörű naplemente az öröm megragadásához.

Hirdetés

15. Karen Gillan biztosan az apjától örökölte a mozgását!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Wonder where I got my moves from? #daddancing

Karen Gillan (@karengillanofficial) által megosztott bejegyzés,

16. A testvérek bolondos testvérek lesznek.

Hirdetés

17. Olyan jó, ha együtt tudsz nevetni a nővéreddel!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Happy Mother’s Day you beautiful soul you 🍓❤️ I love you with all my heart dani❤️ @cometmusic #mothersday

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

18. „Én: Baba, apának dolgozni kell menni.
Jazzy: Nem apa, feltétlenül ki kell festeni a körmeidet – miközben rám néz az édesanyja gyönyörű kék szemeivel.
Én: Igen, teljesen igazad van.”

19. „Mielőtt megesszük, jókedvre derítjük őket…”

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Before we eat them we baste them and humor them…

Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) által megosztott bejegyzés,

20. 3 borsó egy hüvelyben:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Shep, Tom, and I, mustache you a question…. how was your New Years?!?! #MySonTheLorax

Jared Padalecki (@jaredpadalecki) által megosztott bejegyzés,

21. Amikor megkérnek, hogy mosolyogj a kamerába:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

@aaliyahmende.s yo KID ! not so kid anymore! Whaaaaa ❤️

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

22. Biztosak vagyunk benne, hogy Hilary Duff és a fia nagyon jól szórakoznak, miközben hal-fejeket vágnak együtt!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

🐟 🐟

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés,

23. Olyan nagyszerű ötlet, hogy zenekart indíts a gyerekeiddel!

24. Túlcsorduló szeretet:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

My wishes came true 💫 Thank you for all the love today ❤️🙏❤️ #ThisIs40

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés,

25. Jared és Shannon Leto szeretnek buta illúziófotókat készíteni, pont mint mindenki más!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Nailed it. PS. Thx for an incredible show last night, #RockEnSeine

JARED LETO (@jaredleto) által megosztott bejegyzés,

Van bármilyen megható családi fotód? Szeretnénk látni őket a hozzászólásokban!